Zakłady sportowe Parimatch w Polsce: rodzaje zakładów i sposób ich obstawiania

Parimatch jest wieloletnim liderem na rynku zakładów sportowych. Obstawiając zakłady sportowe Parimatch, kibice śledzą bieżące wydarzenia w świecie wielkich sportów i zarabiają prawdziwe pieniądze, wykorzystując doświadczenie, intuicję i szczęście. Doświadczony gracz lub nowicjusz w zakładach może zawsze znaleźć najnowsze wiadomości i spróbować szczęścia, obstawiając wynik drużyny, sportowca lub artysty sztuk walki.

Zakłady Parimatch: sport i trochę więcej

Ważną zaletą serwisu jest możliwość obstawiania zakładów sportowych Pari Match zarówno z komputera stacjonarnego, jak i z gadżetu mobilnego (smartfona lub tabletu). Zakłady mobilne w niczym nie ustępują zakładom tradycyjnym, a uprawniony klient może współpracować z biurem swojego ulubionego bukmachera z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. W podróży, w przerwie na lunch, na wakacjach, możesz wejść na stronę Parimatch, ocenić sytuację na obiektach sportowych i arenach i postawić zakład na sport, lub upewnić się, że Twój poprzedni zakład był udany.

Nie zapominaj, że Parimatch to nie tylko zakłady sportowe! Na stronie dostępne są automaty do gry i ruletka, poker sportowy oraz zakłady sportowe w cyberprzestrzeni. Prawdziwy hazardzista zawsze znajdzie coś do zrobienia na stronie firmy bukmacherskiej Paris Match!

Ta krótka recenzja poświęcona jest najpopularniejszym zakładom sportowym, zasadom rejestracji i pracy na portalu, oraz wszystkim jak obstawiać zakłady sportowe Parimatch.

Sport Pari Match: rodzaje wydarzeń

W Sport Pari Match, na przykład, oferty na turnieje piłkarskie — zarówno powszechnie znane, jak i ekskluzywne dla wąskiego grona koneserów:

 • UEFA Europa League, UEFA Nations League, UEFA Champions League;
 • Zawody międzyklubowe;
 • Mistrzostwa Europy;
 • Puchary i mistrzostwa w Niemczech, Hiszpanii, Francji, Ukrainie, Rosji, Afryce itd;
 • Zawody kobiet w Holandii, Meksyku, Hiszpanii, Finlandii, itd.
 • Koneserzy sportu znajdą na liście zawody z udziałem wszystkich krajów, od Australii po Japonię.

Zakłady na piłkę nożną w Parimatch

Pierwszą linią zakładów, która jest najbardziej popularna wśród członków społeczności graczy Parimatch jest piłka nożna (klasyczna brytyjska piłka nożna). Wchodząc na stronę «piłka nożna» w witrynie lub aplikacji mobilnej, zanurzysz się w fascynujący świat piłkarskich pasji i turniejowych intryg. W loterii Parimatch dostępne są zakłady na zdarzenia:

 • Skala UEFA (mistrzostwa, puchary, Liga Narodów);
 • Europejskie mistrzostwa narodowe od angielskiej Premier League po mistrzostwa małego Cypru;
 • Mistrzostwa i puchary Rosji, Ukrainy i innych krajów na terenie byłego ZSRR;
 • Mistrzostwa Narodowe Ameryki Południowej i Środkowej;
 • Konkursy odbywały się w Australii, Azji i Afryce.
 • Czy wiesz, że w piłkę nożną gra się nawet w niespokojnej Syrii i egzotycznej Ugandzie?

Miłośnicy atletycznej gracji i urody mogą łatwo połączyć biznes z przyjemnością i obstawiać wyniki mistrzostw w piłce nożnej kobiet w Anglii, Australii, Izraelu i Hiszpanii.

Zakłady piłkarskie Pari Match przyciągają graczy dynamiką, bogactwem różnorodnych zdarzeń i szerokim wachlarzem kursów. Zakłady piłkarskie, jak żadne inne, idealnie nadają się do opracowania długoterminowej strategii gry, która jest niezbędna do poważnego obstawiania.

Zakłady na żywo Parimatch

Fanów hazardu szczególnie przyciąga możliwość stawiania zakładów Live Parimatch na nadchodzące, a nawet «już teraz» mecze i spotkania. Możesz sprawdzić swoje doświadczenie i szczęście w sekcji Live Parimatch na stronie internetowej. Przed graczem otwiera się interaktywny kanał wydarzeń sportowych, pokazujący czas rozpoczęcia meczu i możliwość transmisji online bezpośrednio na stronie internetowej. Jeśli Twoja ulubiona drużyna, na którą stawiasz, odniesie sukces, gwarantuje to podwójną zabawę!

Zakłady bokserskie w Parimatch

Jeśli sporty drużynowe nie są dla Ciebie, spróbuj zakładów na boks! Możesz również obstawiać bokserów i innych zawodników w czasie rzeczywistym, oglądając walki na żywo na ekranie swojego komputera lub smartfona.

Zasady zakładów Parimatch

Zakłady bukmacherskie u bukmachera Parimatch rządzą się specyficznymi zasadami. Po pierwsze, tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy posiadają dodatnie saldo na swoim koncie bukmacherskim mogą obstawiać wydarzenia sportowe. Ponadto, gracze Parimatch muszą zwrócić uwagę na fakt, że istnieją minimalne i maksymalne limity zakładów.

Reputacja bukmachera Parimatch zależy bezpośrednio od zasad zakładów i gwarantuje ich przestrzeganie przez graczy i administrację serwisu. Zanim zaczniesz obstawiać zakłady sportowe w Parimatch, koniecznie przeczytaj dokładnie regulamin, a nie tylko niechlujnie zaznaczony checkbox podczas rejestracji. Szczegółowe instrukcje dostępne są na oficjalnej stronie firmy bukmacherskiej Pari Match. Wszelkie pytania dotyczące pracy mogą być szybko rozwiązane z zespołem wsparcia, korzystając z bezpłatnej rozmowy telefonicznej lub wysyłając zgłoszenie pocztą elektroniczną.

Minimalny zakład w Parimatch to 1 dolar, 1 euro, 3 zł lub 20 rubli. Jeśli chodzi o maksymalny zakład, jego wielkość zależy od dyscypliny sportu i konkretnego wydarzenia. Należy również zauważyć, że bukmacher ma możliwość zmiany maksymalnego i minimalnego zakładu w Parimatch bez uprzedzenia lub wyjaśnienia.

Oto najważniejsze punkty polityki dotyczącej zakładów online:

Podczas rejestracji na stronie internetowej należy podać aktualne dane osobowe oraz numer telefonu komórkowego w celu autoryzacji. W niektórych krajach będziesz musiał zarejestrować się w serwisie agregującym, który zapewnia bezpieczeństwo płatności online.

W rosyjskiej wersji Parimatch możesz stawiać zakłady sportowe i zakłady e-sportowe  w dolarach amerykańskich, euro, ukraińskich hrywnach i rosyjskich rublach. Minimalny zakład to $1, €1, 3 zł i ₽.

Wysokość maksymalnego zakładu jest ustalana przez administrację i zależy od dyscypliny sportowej i statusu wydarzenia.

Firma ustaliła dzienne i miesięczne limity wypłat. Wielkość limitu zależy od waluty i kraju, w którym znajduje się gracz. Na limit wpływa również status gracza — weryfikacja może być częściowa lub pełna.

Wypłaty i wpłaty mogą być dokonywane na różne sposoby: za pomocą kart bankowych, e-portfeli, terminali i agentów płatniczych. Transakcja trwa od kilku sekund do 15 minut.

Sprawdź swoje umiejętności sportowe i szczęście rejestrując się w Parimatch już teraz!

Jak obstawiać zakłady sportowe w Parimatch: wskazówki dla początkujących

Bukmacher Parimatch stara się ułatwić nowym graczom przyzwyczajenie się do obstawiania. Dowiedz się, jakie funkcje są dostępne w aktualnej wersji strony internetowej oraz w aplikacji mobilnej. Zakłady bukmacherskie w Parimatch oferują szeroką gamę wydarzeń, z których można czerpać zyski z wiedzy sportowej.

Jak obstawiać zakłady sportowe w Parimatch Polska?

Wszystkie kursy można zobaczyć na stronie nawet bez rejestracji, ale przed rozpoczęciem obstawiania należy założyć konto. Możesz to zrobić w dowolny sposób: z komputera, przeglądarki mobilnej lub poprzez aplikację. Procedura jest zawsze taka sama, potencjalni gracze muszą wykonać następujące kroki:

 1. Wejdź na stronę zakładów lub aplikację.
 2. Kliknij na przycisk «Rejestracja».
 3. Wybierz kraj i walutę, wprowadź numer telefonu, wymyśl hasło.
 4. Potwierdź numer telefonu kontaktowego, wypełnij poprawnie wszystkie informacje o sobie w swoim osobistym gabinecie.

Ostatni punkt nie jest obowiązkowy do rozpoczęcia obstawiania, ale zalecane jest, aby zrobić to od razu. W ten sposób możesz szybciej wypłacić swoje wygrane po pierwszych udanych zakładach.

Kolejnym krokiem w zakładach jest dokonanie wpłaty. Wybierz opcję «Depozyt» w swoim osobistym gabinecie. W tej sekcji, zobaczysz ponad dwadzieścia sposobów na dokonanie wpłaty. Wybierz najwygodniejszy, ale weź pod uwagę, że musisz go użyć przy wypłacie środków. Na przykład, nie ma możliwości dokonania wpłaty za pośrednictwem WebMoney, a następnie wypłacenia pieniędzy na kartę bankową.

Teraz, gdy masz już fundusze na zakłady, wybierz interesujące Cię wydarzenia. Wybierz odpowiednie dyscypliny sportowe lub mistrzostwa po lewej stronie ekranu. Pojawią się najbliższe zdarzenia, przy czym domyślnie nie będzie widoczna cała linia, a jedynie kursy na mecz i całkowity. Jeśli jest ich wystarczająco dużo, kliknij bezpośrednio na niezbędny kurs. Jeśli interesują Cię bardziej zaawansowane opcje, kliknij na nazwy drużyn, aby otworzyć całą linię, łącznie z handicapem, dokładnym wynikiem i innymi opcjami zakładów.

Zakład pojedynczy

Ten typ zakładu Parimatch jest najbardziej oczywisty dla wszystkich graczy. Singiel działa bardzo prosto, wybierz jedno wydarzenie do przewidzenia. Jeśli Twoje przewidywania w zakładzie okażą się poprawne, Twoja wygrana będzie równa kwocie postawionej na zakład pomnożonej przez kurs. Np. jeśli postawisz 100 zł na zdarzenie po kursie 2.0, to w przypadku sukcesu otrzymasz 200 zł. Aby znaleźć odpowiednie wydarzenie, postępuj zgodnie z instrukcjami w poprzednim paragrafie.

U bukmachera Parimatch zakłady pojedyncze są dostępne zarówno dla zakładów przedmeczowych, jak i zakładów na żywo. W pierwszym przypadku warto zapoznać się z analityką przedmeczową, czyli przeglądem poprzednich spotkań drużyn. Jeśli obstawiasz zakłady na żywo, staraj się sam śledzić wydarzenia w trakcie gry. Dla wygody ściągnij aplikację na swojego smartfona, bo interesujące Cię wydarzenie może Cię złapać poza domem.

Zakłady Pari Match Express

Ten rodzaj zakładów jest bardzo popularny u bukmachera Pari Match. Jest to bardziej ryzykowny, ale naprawdę praktyczny sposób na duże wygrane. Aby utworzyć Parlay, dodaj dwa lub więcej wydarzeń do swojej stawki, a następnie kliknij na zakładkę Parlay. Wszystkie kursy mnożą się nawzajem, a Ty otrzymujesz duży potencjał wygranej. Jednak aby wygrać, musisz poprawnie przewidzieć każde wydarzenie. Maksymalny możliwy kurs dla pojedynczego zakładu Pari wynosi 2,000.

Porady dla początkujących graczy

Niedoświadczeni klienci zakładów bukmacherskich popełniają kilka typowych błędów i szybko spłycają swoje depozyty. Aby ich uniknąć, zastosuj się do poniższych prostych wskazówek:

 • Staraj się nie obstawiać meczów swoich ulubionych drużyn. Obiektywizm znacznie spada ze względu na osobiste preferencje gracza.
 • Unikaj zakładów na duże podwójne stawki. To właśnie tam firmy bukmacherskie osiągają największe zyski. Zestaw 10+ zakładów będzie w 90% przegrany, nawet przy najniższych kursach.
 • Dowiedz się, jak obstawiać zakłady na żywo i uważnie obserwuj wydarzenia. Jest to sposób na złapanie najbardziej «smakowitych» kursów, gdyż bukmacher nie zawsze ma czas na natychmiastową reakcję na nowe czynniki.
 • Przynajmniej na pierwszy raz, znajdź ekspertów, którzy są renomowani i mają wysoki procent poprawnych prognoz. Z czasem nauczysz się od nich, jak dokonywać dokładniejszych przewidywań.
 • Wybierz tylko sporty, które śledzisz i znasz od dawna. Istnieje duże ryzyko, że ulegniesz nieracjonalnej pokusie wysokich kursów.
 • Odkryj użyteczną funkcję CashOut w Parimatch. Pozwoli Ci to wygrać przed zakończeniem meczu lub unieważnić zakład, gdy sprawy zaczną przybierać niekorzystny obrót.

Upewnij się, że zapoznałeś się z aktualnymi zasadami, warunkami i bonusami. Błędy w tworzeniu konta mogą poważnie spowolnić lub uniemożliwić wypłatę pieniędzy.