Przewodnik po zakładach na piłkę nożną Parimatch

Piłka nożna nie jest grą z dobrze opłacanymi zawodnikami, prostymi zasadami i kibicami na całym świecie. Ma ona również ogromne zalety dla zakładów online. Otwórz listę zapowiedzi wydarzeń piłkarskich, a zobaczysz mistrzostwa lub podobne turnieje o większej lub mniejszej skali przez cały rok. Piłka nożna nigdy się nie kończy. Oznacza to, że zawsze warto obstawiać zakłady na piłkę nożną.

Zakłady na piłkę nożną w Parimatch

Jak działają polskie zakłady piłkarskie? Przede wszystkim musisz znaleźć zaufanego bukmachera. Dzięki temu zaoszczędzisz sobie kłopotów z płatnościami i zakładami w przyszłości. Pamiętaj, że chcesz mieć stronę, która jest nie tylko niedroga, ale i legalna. Niezależnie od tego, której drużynie kibicujesz, odwiedź Parimatch i przejdź przez rejestrację. Strona posiada ważną licencję, która zezwala na jej działanie w większości krajów świata, w tym w Polsce.

Obliczanie kursów na zakłady piłkarskie

Obliczanie kursów na zakłady to skomplikowane zadanie, ale jednocześnie bardzo ekscytujące. Pozwala na wykorzystanie całej wiedzy o grze, dzięki czemu obstawiając zakłady online, zyskujesz. Chociaż wydaje się, że jest tu zbyt wiele liczb, zakłady nie są wcale takie trudne, jeśli się je dobrze zrozumie. Zacznij od podstaw:

  • Znajdź różne strategie i wybierz jedną z nich;
  • Zapisuj swoje poprzednie zakłady, aby móc je przeanalizować;
  • Unikaj stronniczości podczas obstawiania (możesz być fanem Ronaldo, ale przyznaj, że czasami drużyna może przegrać);
  • Czytaj aktualizacje dotyczące drużyny przed meczami.

Pamiętaj, że oglądanie piłki nożnej i obstawianie zakładów to dwie różne czynności. O ile oglądanie meczu pozwala na emocje i uprzedzenia, o tyle do zakładów należy podchodzić z chłodnym umysłem.

Czy Parimatch obsługuje zakłady piłkarskie na żywo?

Zakłady piłkarskie na żywo to ekskluzywna opcja, którą oferuje Parimatch. Obstawianie w ten sposób wymaga dużej koncentracji i szybkiego myślenia. Nie wymaga to jednak żadnego przygotowania. Wystarczy, że otworzysz mecz i wykorzystasz swoje doświadczenie i wiedzę, a także świadomość sytuacyjną, aby przewidzieć wynik spotkania. Jakie rodzaje zakładów można obstawiać na żywo?

  • Ilość czerwonych/żółtych kartek;
  • Gole strzelone przez wskazanego zawodnika;
  • Drużyna, która jako następna zdobędzie bramkę.

Wskazówką dla zakładów na żywo jest przeczekanie. Jeśli postawisz zakład zaraz po rozpoczęciu meczu, nie będzie się on różnił od zakładów przedmeczowych. Kursy mogą się zmieniać w trakcie meczu, więc daj sobie dziesięć lub piętnaście minut.

Korzyści z obstawiania zakładów piłkarskich przez komórkę

Nie jest niespodzianką, że nosimy cały świat w naszych gadżetach. Komputer nie jest już czymś oczywistym. Często się przemieszczasz, a posiadanie aplikacji do obstawiania zakładów brzmi po prostu dobrze. Jeśli wyjechałeś na spotkanie lub masz nudny dzień, a za chwilę zaczynają się mistrzostwa, aplikacja jest twoim wybawieniem. Parimatch stworzył dobrze skonstruowaną aplikację, która zawiera wiele wskazówek i istotnych materiałów. Poza tym, niezależnie od urządzenia, każdy nowy użytkownik jest uprawniony do otrzymania bonusu powitalnego Parimatch. Szkoda nie skorzystać z czegoś, co dostaje się za darmo. Co więcej, w sekcji Parimatch «Bonusy» znajduje się rozszerzona lista prezentów, które możesz otrzymać. Sprawdź je i przekonaj się, ile złotych dzięki temu zaoszczędzisz.