Wytyczne dotyczące wycofywania środków z Parimatch

Wypłata pieniędzy z Pari Match to procedura przekazania wygranych środków z konta gracza na kartę bankową, e-portfel, numer operatora komórkowego. Aby bez przeszkód wypłacić pieniądze z Pari Match, kierujemy się «złotą zasadą», która obowiązuje w branży hazardowej. Transfer środków jest możliwy pod warunkiem, że operacja wpłaty i wypłaty została dokonana przy użyciu tego samego instrumentu płatniczego. Takim narzędziem jest karta Visa lub MasterCard, konta z portfelem elektronicznym, przelewy, itp. O tym, jak prawidłowo wypłacić pieniądze, opowiemy w recenzji słynnego bukmachera.

Główne metody wypłaty

Wypłaty z Pari Match w Polsce odbywają się zgodnie z harmonogramem, a gracze wybierają preferowany instrument płatniczy, aby otrzymać swoje wygrane. Liczba systemów płatności na liście wskazuje liczbę instrumentów. Zrealizowane transakcje i czas ich zaksięgowania są wyświetlane w serwisie myAlpari, w sekcji «Statystyki».

Zanim wypłacisz swój zarobek z serwisu bukmacherskiego, nie zapomnij, że operacje wpłaty pieniędzy na konto gry i wypłaty zarobku odbywają się za pośrednictwem jednej opcji. Na przykład, jeśli dokonasz wpłaty za pośrednictwem numeru telefonu komórkowego, będziesz mógł wypłacić pieniądze tylko na ten sam numer. Nie możesz przelać pieniędzy na kartę lub e-portfel, ponieważ oprogramowanie blokuje tę operację.

Karta bankowa

Wypłata pieniędzy na kartę z Pari Match jest najbardziej popularną metodą płatności. 75% klientów bukmachera to posiadacze kart debetowych i bankowych. W związku z tym, wypłacanie pieniędzy z Parimatch nie będzie trudne, ponieważ karta jest zawsze pod ręką.

Biuro bukmachera umożliwia wypłatę wygranej na dowolną kartę bankową opartą na systemach płatniczych MasterCard i Visa. Polscy gracze zakładają depozyt w PLN. Instytucje bankowe mają prawo do pobierania opłat za usługi. W zależności od polityki banku opłata ta wynosi od 1,5% do 1,8%.

Jeśli chodzi o czas trwania depozytu, to waha się on od 15 minut do 72 godzin. Transfer odbywa się w dni powszednie, program nie działa w weekendy.

Algorytm wypłaty środków w Paryżu Dopasowanie do mapy:

 • wejść do osobistej szafki obstawiającego;
 • Otwórz zakładkę «Płatności»;
 • Wśród reprezentowanych instrumentów płatniczych wybierz karty bankowe;
 • Wprowadź kwotę do wypłaty;
 • Potwierdź rejestrację.

Polscy gracze często wypłacają swoje wygrane na kartę bankową. Bank udostępnia prosty algorytm transakcji finansowych, a transfer pieniędzy z depozytu Parimatch odbywa się przez całą dobę.

Do telefonu

Ci gracze, którzy odwiedzają stronę portalu hazardowego, aby urozmaicić swój wolny czas, mogą wypłacić pieniądze z parimatch na konto operatora komórkowego. Dzięki płatnościom mobilnym możesz mieć pieniądze na swoim koncie przez cały czas i zapomnieć o przelewaniu pieniędzy na telefon komórkowy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami opcja ta jest dostępna dla operatorów z Polsci, Ukrainy i Rosji.

Niektórzy operatorzy nie pobierają opłaty za przelew, a czas wpłaty wynosi od 1 minuty do 12 godzin. Wśród polskich operatorów na stronie bukmachera są Orange, Play, Plus. Instrukcje Pari Match dla przelewu do operatora komórkowego są następujące:

 • Autoryzacja na stronie firmy bukmacherskiej;
 • Użyj zakładki Wypłaty;
 • Zamów wycofanie w odpowiedniej sekcji;
 • wprowadź kwotę;
 • Wprowadź numer operatora sieci komórkowej.

Zasadą jest, że dopisywanie do salda jest szybkie. Uwaga: pobierana jest opłata w wysokości 1% za wypłatę pieniędzy z Pari Match na polskie numery komórkowe.

Webmoney

Portfele elektroniczne stały się integralną częścią współczesnego życia. Portfele są pomocne dla każdego, kto nie posiada karty bankowej, a chce płacić online i dokonywać przelewów. Bukmacherzy wybierają transfery do e-portfeli ze względu na ich szybki kredyt i lojalne opłaty za obsługę. Oferta e-portfeli zależy od waluty, w jakiej dokonywany jest przelew:

 • dla dolarów i euro — Skrill, Perfect Money, EcoPayz, Jeton i Webmoney;
 • za złotówkę — Wallet One;
 • Dla rubli — Qiwi lub Neteller.

Przelew z konta Parimatch na e-portfel trwa do 12 godzin. Na przykład, z Parimatch do Webmoney pieniądze są otrzymywane w ciągu 30 minut. Ponadto wypłata jest możliwa za pośrednictwem kasy biura, jak również przelewem bankowym. Warto zauważyć, że PM było pierwszym biurem bukmacherskim, które współpracowało z blockchainem. Wypłaty z Pari Match są dokonywane przez konwersję Bitcoins na pieniądze fiat.

Zasady i warunki

Wypłata pieniędzy do Pari Match jest możliwa tylko po weryfikacji. W trakcie procedury należy przedstawić kopie dokumentów potwierdzających tożsamość obstawiającego. Bukmacher w ciągu 24 godzin zweryfikuje autentyczność dokumentów. Jak tylko konto zostanie zweryfikowane przez służbę bezpieczeństwa, dostęp do wypłaty środków zostanie otwarty. Bukmacher ma prawo do zablokowania przelewów z kilku powodów:

 • informacje w formularzu zgłoszeniowym zostały wypełnione nieprawidłowo;
 • informacje o posiadaczu karty bankowej / portfela elektronicznego nie zgadzają się z informacjami w paszporcie;
 • wystąpił błąd podczas wprowadzania danych instrumentu płatniczego;
 • zleceniodawca nie jest pełnoletni;
 • zakład został wykonany nieprawidłowo;
 • gracz łamie zasady banku.

Terminale są dostępne dla wpłat i wypłat wygranych. W przypadku problemów z transakcjami finansowymi, skontaktuj się z pomocą techniczną Parimatch. W niektórych przypadkach obstawiający muszą przejść przez dodatkową autoryzację. Przed złożeniem wniosku o odstąpienie od umowy należy zapoznać się z zasadami określonymi na stronie bukmachera.

Wypłata środków z Pari Match jest możliwa dzień po ich wpłynięciu na konto gracza. Portal blokuje klientów, którzy zakładają więcej niż jedno konto. Multikonta są naruszeniem regulaminu biura bukmacherskiego. Ponadto, zabronione jest używanie oprogramowania do automatyzacji zakładów. Administracja nagradza klientów bonusami za wpłaty na ich konta.

Ograniczenia

Firmy bukmacherskie ustalają limity wypłat, a bukmacher Pari Match nie jest tu wyjątkiem. Maksymalna kwota wypłaty z Pari Match zależy od wybranego instrumentu płatniczego. Dla kart bankowych limity Parimatch zależą od wybranej waluty. Przykładowo, dla lokaty w PLN obowiązuje limit 1500 zł. Bukmacher nie określił maksymalnego limitu dla przelewów w dolarach i euro, ale limity są ustalane przez banki.

Wpłata na numer operatora komórkowego nie przekracza 750 zł, a do 2 000 zł można wypłacić w ciągu 30 dni. Klienci polskiego operatora komórkowego Orange wypłacają do 400 zł, Play — 150 zł, a Plus — 450 zł. Jeśli chodzi o e-portfele, wypłaty są ograniczone do Qiwi i Neteller — odpowiednio 750 zł i 4000 złi.