Parimatch Dota 2 zakłady — obstawiaj u najlepszego bukmachera eSportowego

Parimatch Polska koncentruje się na eSporcie i oferuje zakłady na wszystkie popularne dyscypliny eSportu, w tym Dota 2. Możesz typować mecze wszystkich turniejów rangi Minor i Major w ciągu roku oraz głównego wydarzenia w postaci The International. Codziennie czekają na Ciebie dziesiątki najważniejszych spotkań i kwalifikacji z korzystnymi kursami i różnymi wynikami.

Jak obstawiać?

Po pierwsze, musisz się zarejestrować. Potrzebujesz konta, aby zalogować się do dowolnej wersji oprogramowania. Nie ma znaczenia, czy grasz z komputera czy telefonu komórkowego, pobierasz klienta czy korzystasz z przeglądarki. Konto otworzy Ci możliwość dokonywania wpłat i typowania meczów. Możesz zarejestrować się na oficjalnej stronie. Po zalogowaniu się na swoje konto, będziesz musiał przejść przez kilka kolejnych kroków, aby postawić zakład:

 • Otwórz sekcję
  W menu z dyscyplinami sportowymi wybierz kategorię «E-sport»;
 • Wybierz mecz
  Nie ma tu podziału na gry, ale możesz znaleźć mecze Dota 2 według nazwy lub za pomocą filtrów;
 • Sprawdź kursy
  Po otwarciu konkretnego meczu, zobaczysz listę wszystkich możliwych przewidywań wraz z kursami. Sprawdź je i kliknij«Postaw zakład».

Kiedy zakład zostanie zatwierdzony, pojawi się na Twoim kuponie zakładów. Kalkulacja odbywa się po zakończeniu wydarzenia. Jeśli zakład się powiedzie, natychmiast otrzymasz swoją wygraną.

Parimatch Dota 2

Na co możesz postawić?

Staramy się na bieżąco uzupełniać listę wydarzeń do obstawiania meczów ze wszystkich większych i mniejszych turniejów w sezonie. Większość z nich jest prezentowana w sekcji «eSporty», ale wiele meczów można znaleźć w sekcji Live. W tym przypadku można obstawiać po rozpoczęciu meczu.

Jakie turnieje są dostępne:

 • Dreamleague;
 • Epicentrum;
 • Kwalifikacje DPC w różnych regionach;
 • International;
 • ESL One itd.

Parimatch Polsca akceptuje zakłady na Dota 2 zarówno w formacie single, jak i parlays. W tym drugim przypadku stawiasz nie na jeden, ale na kilka wyników jednocześnie, a kursy na nie są mnożone przez siebie. Jednak aby wygrać w takim zakładzie, muszą w nim wystąpić wszystkie przewidywania.

Bonus Dota 2 dla nowych graczy

Jeśli niedawno założyłeś konto i jeszcze go nie zasiliłeś, możesz otrzymać hojny bonus w wysokości do 2000 PLN. Nie trzeba do tego spełniać żadnych specjalnych warunków. Wystarczy otworzyć kasę, wybrać system płatności i dokonać wpłaty w wysokości od 30 do 2000 PLN. Następnie natychmiast przyznamy Ci bonus w tej samej wysokości, którym będziesz mógł obracać i wypłacać.

Warunki obstawiania są następujące:

 • Obrót zakładu wymagany do otrzymania pieniędzy wynosi x5 kwoty bonusu;
 • Zakłady muszą być obstawione na wyniki o kursie co najmniej 1,5;
 • Na postawienie zakładów jest dokładnie siedem dni od daty aktywacji bonusu.
 • Jeśli nie zdążysz postawić pieniędzy w ciągu siedmiu dni, bonus zostanie anulowany. Jeśli spełnisz wymagania dotyczące zakładów, środki zostaną dodane do salda Twojego konta głównego i będzie można je wypłacić.

 

Spis treści