Zakłady na CS GO w Parimatch

Zakłady na GS GO są popularne zarówno wśród doświadczonych graczy, jak i początkujących, ponieważ eSport jest uważany za jedną z najpopularniejszych dyscyplin, która może konkurować z tradycyjnymi sportami. Oczywiście goście zakładów nadal obstawiają piłkę nożną i siatkówkę, ale coraz częściej przyciągają ich eSporty.

Zakłady bukmacherskie w Paryżu zarejestrowały prawdziwy skok zainteresowania eSportem w 2013 roku. Dlaczego użytkownicy stali się aktywni właśnie w tym okresie? W 2011 roku miała miejsce premiera kultowej serii gier komputerowych Counter-Strike, a w 2012 roku fani gier komputerowych i strzelanek czekali na oficjalną premierę.

Parimatch CS:GO

Zakłady CIS GO w Parimatch

Zarejestrowani użytkownicy biura bukmacherskiego Parimatch mają wiele możliwości obstawiania eSportów, CS GO czy Dota. Jeśli chodzi o CS:GO, to turnieje odbywają się regularnie, regionalnie i międzynarodowo, o których informacje można znaleźć na oficjalnej stronie bukmachera w zakładce Parimatch CS GO.

  • Ważne turnieje są najbardziej interesującymi opcjami zakładów. Majors, lub majory, jak czasem nazywa się ten rodzaj zawodów eSportowych, charakteryzują się obecnością dużej puli nagród. Dodatkowo, drużyna eSportowa to zespół na światowym poziomie i ich udział nie powinien pozostać niezauważony!
  • Zawody niższej klasy są przeznaczone dla nowych graczy, którzy planują stać się częścią świata graczy pasjonujących się KC GO. Mniejsze zawody odnoszą się do zawodów eSportowych dla młodszego pokolenia, dla którego gra jest nowa. Każdy chętny gracz ma szansę na udział, gdyż odbywają się one dość często, a selekcja nie jest tak ostra jak w przypadku majorsów. Aby wziąć udział w mniejszych turniejach, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, przygotować kilka krótkich informacji o sobie i wysłać go do organizatorów. Pula nagród nie jest tak ważna jak w przypadku majors!

Ważne turnieje to ESL One, FACEIT, PGL i wiele innych. Mistrzostwa WESG, nazywane już «Olimpiadą CyberSportu», przyciągają profesjonalnych graczy i graczy z dużymi pulami nagród.

Stawki w CS GO

Budynki bukmacherskie na całym świecie mogą oferować różne kursy, gdzie kursy są przedstawione w tradycyjnej europejskiej formie. Kursy dziesiętne, lub kursy europejskie, są również używane w Parimatch (2.1). Ale gracz może spotkać się z bardziej ułamkowymi kursami (11/8), które są nazywane brytyjskimi, amerykańskimi (dodatni +120 i ujemny -500).

Nie ma wątpliwości, że Parimatch używa specjalnie europejskich kursów, ale kiedy wchodzisz na strony zakładów online na całym świecie, musisz wziąć pod uwagę różnicę w wyświetlaniu kursów.

Strona bukmachera Parimatch znana jest z tego, że posiada naprawdę szeroki wachlarz dyscyplin sportowych, co dotyczy również CS GO. Możesz wybrać wydarzenie typu PGL Major lub ELEAGUE Major, choć wielu typerów wciąż obstawia wyniki ESL One lub DreamHack Open. Użytkownicy BC z niecierpliwością czekają również na PGL Major Stockholm 2021, który ma przyciągnąć miliony fanów CS GO przed ekrany ich urządzeń mobilnych i PC.

Wybierając wydarzenie eSportowe, musisz «czytać» grę i wiedzieć co nieco o drużynie gracza, aby upewnić się, że Twoje zakłady nie pójdą na korzyść bukmachera. Zaleca się stawianie na najsilniejsze kluby, jeśli grasz po raz pierwszy. Musisz być ostrożny w zakładach przedmeczowych, ale masz większe szanse na wygraną w zakładach na żywo, chociaż kursy mogą być niższe w trybie Live niż w zakładach przedmeczowych.

Wiele osób obstawia zakłady na sumy kart i wygrywa. Jakie są największe szanse? Preferowany poziom 2.0 lub wyższy. Średnia wynosi 2,5, ale jest to dla gry mierzonej z minimalnym depozytem na koncie lub niewielką sumą pieniędzy.

Korzyści z obstawiania zakładów na CS GO

  • CS GO jest uznawana za jedną z najpopularniejszych drużynowych gier komputerowych na świecie, dlatego bukmacherzy oferują szeroką linię i głęboki zasięg zakładów z atrakcyjnymi kursami!
  • W Counter-Strike’u istnieją rzadkie przedmioty, w tym noże, skrzynie, rękawice, graffiti, skórki, cenne w rozgrywce. Można je kupić za własne pieniądze na specjalnych stronach internetowych lub otrzymać jako nagrodę. Jedną z korzyści płynących z ich posiadania jest możliwość stawiania rzeczy. Obstawianie skinów może przynieść imponujące zyski, biorąc pod uwagę fakt, że niektórzy gracze otrzymują skiny w prezencie.