Parimatch aplikacja mobilna 

Aby pobrać aplikację mobilną Parimatch, musisz przejść do oficjalnej strony internetowej i rozpocząć pobieranie za darmo lub ze sklepów z systemem operacyjnym. Unikalny program nie różni się funkcjonalnie od strony głównej, więc z jego pomocą możesz obstawiać każdy rodzaj sportu. Ponadto w aplikacji możliwe staje się wykonywanie prognoz we wszystkich lokalizacjach geograficznych, w których masz połączenie z Internetem.

Fani zakładów sportowych w Polsce mogą przewidywać wydarzenia sportowe nie tylko z komputera, ale także za pomocą aplikacji mobilnej Parimatch. Możesz go pobrać z oficjalnej strony bukmachera. Bukmacherowi udało się zachować całą funkcjonalność serwisu w aplikacji mobilnej i zadbać o to, aby proces stawiania zakładów z telefonu był jak najbardziej komfortowy dla użytkownika. Do komfortowego obstawiania potrzebujesz jedynie stabilnego dostępu do Internetu, środków na koncie i trochę wolnego czasu.

Skąd pobrać aplikację mobilną Parimatch

Program do obstawiania pozwoli Ci zapomnieć o wszelkich ograniczeniach czasowych i terytorialnych. Aplikację mobilną Parimatch można pobrać bezpłatnie w następujący sposób:

 • za pośrednictwem App Store dla urządzeń z systemem iOS;
 • z oficjalnej strony internetowej Parimatch lub przez działające lustro, pobierając plik instalacyjny apk na urządzenia z systemem Android;
 • z zasobów zewnętrznych!

Zaleca się instalację programu wyłącznie z oficjalnej strony internetowej Parimatch pl oraz oficjalnych sklepów z aplikacjami. Korzystanie z linków z niezweryfikowanych źródeł może prowadzić do negatywnych konsekwencji i nieprawidłowego działania programu, a także zainfekowania urządzeń wirusami i utraty danych osobowych.

Jak zainstalować aplikację na Androidzie

Najlepszym sposobem na szybkie pobranie Parimatch na Androida jest skorzystanie z bezpośredniego linku ze strony głównej bukmachera. Przejdź na oficjalną stronę parimatch.com z urządzenia, na którym planujesz korzystać z aplikacji, i postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 • otwórz sekcję „Aplikacja mobilna”;
 • wybierz ikonę aplikacji na Androida;
 • pobierz plik APK;
 • przejdź do ustawień mobilnych, aby zezwolić na instalowanie programów poza Google Play;
 • zainstaluj aplikację!

Oprogramowanie bukmacherskie Parimatch Polska nie jest dystrybuowane za pośrednictwem sklepu Google Play, ze względu na obowiązujące w firmie zasady. Dlatego możesz pobrać Pari Match na urządzenia z systemem Android wyłącznie ze strony bukmachera. Aby zaktualizować aplikację, musisz usunąć nieaktualną wersję i zainstalować nową zgodnie ze znanym już schematem.

Jeśli Twoje urządzenie nie ma wystarczającej ilości wolnej pamięci, to wersja mobilna Parimatch będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Zawiera wszystkie funkcje i ustawienia niezbędne do obstawiania zakładów i przeprowadzania transakcji pieniężnych.

Jak zainstalować aplikację na iOS

Pobranie i zainstalowanie Parimatch na urządzeniu z systemem iOS zajmuje tylko kilka minut. Aplikacja jest dostępna w App Store, a procedura instalacji jest identyczna jak w przypadku instalacji każdego innego oprogramowania. Możesz znaleźć narzędzie samodzielnie wpisując nazwę bukmachera w pasku wyszukiwania sklepu lub skorzystać z bezpośredniego linku ze strony bukmachera. Wystarczy wybrać program i kliknąć przycisk Pobierz, aby pobrać aplikację.

Parimatch jest bezpłatny, więc nie musisz subskrybować i płacić co miesiąc. Aplikacja jest aktualizowana automatycznie.

Recenzja aplikacji Parimatch: funkcje na Androida i iOS

Nie trać czasu i już teraz pobierz Parimatch na swój telefon, aby uzyskać dostęp do pełnej funkcjonalności bukmachera. Wśród kluczowych zalet aplikacji:

 • szybka autoryzacja i rejestracja w aplikacji bez odwiedzania oficjalnej strony internetowej;
 • dostęp do transakcji pieniężnych (wpłaty i wypłaty pieniędzy);
 • możliwość połączenia się z jedną z wielu transmisji wideo na żywo z wydarzeń;
 • dostęp do historii zakładów;
 • możliwość dodawania mistrzostw, lig, dywizji, a także konkretnych wydarzeń do „Ulubionych”;
 • dostęp do wydarzeń na linii i na żywo!

Za pomocą aplikacji możesz skontaktować się z serwisem wsparcia, który jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zadając im wszelkie pytania.

Projekt

Wersja na urządzenia mobilne wykonana jest w barwach firmowych Parimatch. Interfejs programu całkowicie powtarza wygląd strony głównej Parimatch, którą użytkownicy widzą w przeglądarce. Dzięki przemyślanemu połączeniu jasnych i ciemnych tonów osiągany jest maksymalny komfort użytkowania. Nie ma tu licznych banerów reklamowych i zbędnych elementów, a wszystkie sekcje i przyciski sterujące są zwarte. Ta lakoniczna konstrukcja interfejsu sprawiła, że ​​program stał się bardzo popularny wśród graczy, którzy coraz częściej używają telefonu do obstawiania zakładów i zarządzania kontem.

Funkcjonalny

Decydując się na pobranie wersji mobilnej, uzyskasz dostęp do pełnej funkcjonalności głównego zasobu i bogatego wyboru metod płatności. Jest tu wszystko, aby obstawiać zakłady sportowe i e-sportowe, przeprowadzać transakcje pieniężne, aktywować i obstawiać bonusy. Deweloperzy udostępnili również opcję zakładu za 1 kliknięcie i uproszczony system dodawania wyników do kuponu. W aplikacji dostępne są statystyki i wszelkiego rodzaju prognozy. Aby połączyć się z jedną z transmisji na żywo i obstawiać zakłady, musisz zalogować się do aplikacji za pomocą swojego loginu i hasła ze strony bukmachera. Ograniczona funkcjonalność programu jest dostępna dla nieautoryzowanych użytkowników.

Wynik

Decyzja o pobraniu Parimatch zapewni Ci wiele korzyści, ponieważ możesz obstawiać swój ulubiony sport bez przywiązywania się do stacjonarnego komputera. Interfejs aplikacji charakteryzuje się maksymalną prostotą i wygodą, dzięki czemu masz zapewniony wysoki komfort podczas stawiania zakładów i poruszania się po odcinkach linii. Narzędzie zajmuje minimum miejsca i jest dostępne dla użytkowników całkowicie za darmo.

Aby pobrać Parimatch, nie musisz posiadać specjalnej wiedzy. Wystarczy postępować zgodnie z zaleceniami dotyczącymi instalacji aplikacji na swoim urządzeniu z systemem operacyjnym, którego używasz, aby zacząć grać w zakłady sportowe już dziś i otrzymywać prawdziwe płatności.